Terminliste: Alle | PostNord-ligaen avdeling 1 2017


# Runde Dato Tid Hjemmelag   BortelagResultat
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Finnsnes - Grorud0 - 1
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Brumunddal - Kjelsås1 - 0
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Nybergsund - Skeid0 - 1
1 1. runde 17.04.2017 14:00 KFUM - Bærum1 - 1
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Alta - Follo2 - 0
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Asker - HamKam1 - 5
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Vålerenga 2 - Raufoss0 - 1
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Grorud - KFUM3 - 2
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Bærum - Alta1 - 1
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Follo - Nybergsund0 - 1
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Raufoss - Asker0 - 0
2 2. runde 01.01.2017 16:00 HamKam - Brumunddal1 - 0
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Skeid - Vålerenga 22 - 0
2 2. runde 22.04.2017 16:00 Kjelsås - Finnsnes1 - 2
3 Round 3 29.04.2017 15:00 Finnsnes - HamKam_ - _
3 Round 3 29.04.2017 16:00 Nybergsund - Bærum_ - _
3 Round 3 29.04.2017 16:00 Brumunddal - Raufoss_ - _
3 Round 3 29.04.2017 16:00 KFUM - Alta_ - _
3 Round 3 29.04.2017 16:00 Grorud - Kjelsås_ - _
3 Round 3 30.04.2017 16:00 Asker - Skeid_ - _
3 Round 3 01.05.2017 16:00 Vålerenga 2 - Follo_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Follo - Asker_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Kjelsås - KFUM_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 HamKam - Grorud_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Skeid - Brumunddal_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Raufoss - Finnsnes_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Alta - Nybergsund_ - _
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Bærum - Vålerenga 2_ - _
5 Round 5 14.05.2017 15:00 Vålerenga 2 - Alta_ - _
5 Round 5 14.05.2017 15:00 Finnsnes - Skeid_ - _
5 Round 5 14.05.2017 15:00 Asker - Bærum_ - _
5 Round 5 14.05.2017 16:00 KFUM - Nybergsund_ - _
5 Round 5 14.05.2017 16:00 Kjelsås - HamKam_ - _
5 Round 5 14.05.2017 16:00 Brumunddal - Follo_ - _
5 Round 5 14.05.2017 16:00 Grorud - Raufoss_ - _
6 Round 6 21.05.2017 15:30 Raufoss - Kjelsås_ - _
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Bærum - Brumunddal_ - _
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Skeid - Grorud_ - _
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Alta - Asker_ - _
6 Round 6 21.05.2017 16:00 HamKam - KFUM_ - _
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Follo - Finnsnes_ - _
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Nybergsund - Vålerenga 2_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Asker - Nybergsund_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Grorud - Follo_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Brumunddal - Alta_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Kjelsås - Skeid_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 HamKam - Raufoss_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Finnsnes - Bærum_ - _
7 Round 7 28.05.2017 16:00 KFUM - Vålerenga 2_ - _
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Raufoss - KFUM_ - _
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Follo - Kjelsås_ - _
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Bærum - Grorud_ - _
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Alta - Finnsnes_ - _
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Skeid - HamKam_ - _
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Vålerenga 2 - Asker_ - _
8 Round 8 04.06.2017 18:30 Nybergsund - Brumunddal_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 HamKam - Follo_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Brumunddal - Vålerenga 2_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Kjelsås - Bærum_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Grorud - Alta_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Raufoss - Skeid_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Finnsnes - Nybergsund_ - _
9 Round 9 11.06.2017 16:00 KFUM - Asker_ - _
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Skeid - KFUM_ - _
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Bærum - HamKam_ - _
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Asker - Brumunddal_ - _
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Follo - Raufoss_ - _
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Alta - Kjelsås_ - _
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Vålerenga 2 - Finnsnes_ - _
10 Round 10 20.06.2017 17:30 Nybergsund - Grorud_ - _
11 Round 11 25.06.2017 15:00 Finnsnes - Asker_ - _
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Kjelsås - Nybergsund_ - _
11 Round 11 25.06.2017 16:00 KFUM - Brumunddal_ - _
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Skeid - Follo_ - _
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Raufoss - Bærum_ - _
11 Round 11 25.06.2017 16:00 HamKam - Alta_ - _
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Grorud - Vålerenga 2_ - _
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Brumunddal - Finnsnes_ - _
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Bærum - Skeid_ - _
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Nybergsund - HamKam_ - _
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Asker - Grorud_ - _
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Alta - Raufoss_ - _
12 Round 12 30.06.2017 16:00 KFUM - Follo_ - _
12 Round 12 30.06.2017 17:00 Vålerenga 2 - Kjelsås_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 HamKam - Vålerenga 2_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Follo - Bærum_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Grorud - Brumunddal_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Finnsnes - KFUM_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Kjelsås - Asker_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Skeid - Alta_ - _
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Kjelsås - Brumunddal_ - _
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Raufoss - Brumunddal_ - _
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Follo - Alta_ - _
14 Round 14 30.07.2017 16:00 HamKam - Asker_ - _
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Skeid - Nybergsund_ - _
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Bærum - KFUM_ - _
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Grorud - Finnsnes_ - _
14 Round 14 30.07.2017 18:00 Kjelsås - Brumunddal_ - _
15 Round 15 01.01.2017 16:00 KFUM - Grorud_ - _
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Asker - Raufoss_ - _
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Brumunddal - HamKam_ - _
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Nybergsund - Follo_ - _
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Alta - Bærum_ - _
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Vålerenga 2 - Skeid_ - _
15 Round 15 05.08.2017 15:00 Finnsnes - Kjelsås_ - _
16 Round 16 13.08.2017 15:30 Kjelsås - Grorud_ - _
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Alta - KFUM_ - _
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Bærum - Nybergsund_ - _
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Skeid - Asker_ - _
16 Round 16 13.08.2017 16:00 HamKam - Finnsnes_ - _
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Raufoss - Brumunddal_ - _
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Follo - Vålerenga 2_ - _
17 Round 17 15.08.2017 15:00 Brumunddal - Skeid_ - _
17 Round 17 15.08.2017 16:00 KFUM - Kjelsås_ - _
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Grorud - HamKam_ - _
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Asker - Follo_ - _
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Finnsnes - Raufoss_ - _
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Nybergsund - Alta_ - _
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Vålerenga 2 - Bærum_ - _
18 Round 18 27.08.2017 15:30 Nybergsund - KFUM_ - _
18 Round 18 27.08.2017 16:00 HamKam - Kjelsås_ - _
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Raufoss - Grorud_ - _
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Follo - Brumunddal_ - _
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Bærum - Asker_ - _
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Skeid - Finnsnes_ - _
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Alta - Vålerenga 2_ - _
19 Round 19 03.09.2017 15:00 Kjelsås - Raufoss_ - _
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Brumunddal - Bærum_ - _
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Grorud - Skeid_ - _
19 Round 19 03.09.2017 16:00 KFUM - HamKam_ - _
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Asker - Alta_ - _
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Finnsnes - Follo_ - _
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Vålerenga 2 - Nybergsund_ - _
20 Round 20 10.09.2017 15:30 Skeid - Kjelsås_ - _
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Follo - Grorud_ - _
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Alta - Brumunddal_ - _
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Bærum - Finnsnes_ - _
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Nybergsund - Asker_ - _
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Raufoss - HamKam_ - _
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Vålerenga 2 - KFUM_ - _
21 Round 21 16.09.2017 14:00 Finnsnes - Alta_ - _
21 Round 21 16.09.2017 16:00 HamKam - Skeid_ - _
21 Round 21 16.09.2017 16:00 KFUM - Raufoss_ - _
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Grorud - Bærum_ - _
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Brumunddal - Nybergsund_ - _
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Kjelsås - Follo_ - _
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Asker - Vålerenga 2_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Follo - HamKam_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Asker - KFUM_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Bærum - Kjelsås_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Alta - Grorud_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Skeid - Raufoss_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Nybergsund - Finnsnes_ - _
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Vålerenga 2 - Brumunddal_ - _
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Grorud - Nybergsund_ - _
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Brumunddal - Asker_ - _
23 Round 23 02.10.2017 16:00 HamKam - Bærum_ - _
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Kjelsås - Alta_ - _
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Raufoss - Follo_ - _
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Finnsnes - Vålerenga 2_ - _
23 Round 23 02.10.2017 17:00 KFUM - Skeid_ - _
24 Round 24 08.10.2017 15:30 Vålerenga 2 - Grorud_ - _
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Brumunddal - KFUM_ - _
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Follo - Skeid_ - _
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Bærum - Raufoss_ - _
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Nybergsund - Kjelsås_ - _
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Alta - HamKam_ - _
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Asker - Finnsnes_ - _
25 Round 25 14.10.2017 13:00 Skeid - Bærum_ - _
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Raufoss - Alta_ - _
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Kjelsås - Vålerenga 2_ - _
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Follo - KFUM_ - _
25 Round 25 14.10.2017 16:00 HamKam - Nybergsund_ - _
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Grorud - Asker_ - _
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Finnsnes - Brumunddal_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Alta - Skeid_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Asker - Kjelsås_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Vålerenga 2 - HamKam_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 KFUM - Finnsnes_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Nybergsund - Raufoss_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Bærum - Follo_ - _
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Brumunddal - Grorud_ - _
mcash

Treningsoversikt 2017

Neste kamp

Stadion: Finnsnes idrettspark lør, 29. apr. 2017 15:00
Finnsnes
-:- Fakta
HamKam

PostNord Ligaen artwork PMS 639 C 160302

Nedtelling til neste kamp
1
dag
1
6
timer
2
0
minutter
5
3
sekunder

Tabellen

Lag Ka Po
HamKam 2 6
Skeid 2 6
Grorud 2 6
Alta 2 4
Raufoss 2 4
Finnsnes 2 3
Brumunddal 2 3
Nybergsund 2 3
Bærum 2 2
KFUM 2 1
Asker 2 1
Kjelsås 2 0
Follo 2 0
Vålerenga 2 2 0

Siste kamp

Stadion: Grefsen kunstgress lør, 22. apr. 2017 16:00
Kjelsås
1:2 Finnsnes

Følg oss på Twitter

Besøk oss på Facebook