Terminliste: Alle | Oddsen-ligaen avdeling 1 2015


# Runde Dato Tid Hjemmelag   BortelagResultat
1 1. runde 18.04.2015 16:00 Harstad - Holmen0 - 0
1 1. runde 18.04.2015 16:00 Lyn - Grorud0 - 2
1 1. runde 18.04.2015 16:00 Tromsdalen - Finnsnes1 - 0
1 1. runde 18.04.2015 16:00 KFUM - Kjelsås3 - 0
1 1. runde 18.04.2015 16:00 Mjølner - Ullern1 - 1
1 1. runde 20.04.2015 19:00 Skeid - Stabæk 23 - 3
1 1. runde 20.04.2015 19:00 Vålerenga 2 - Senja3 - 3
2 2. runde 25.04.2015 16:00 Senja - KFUM0 - 4
2 2. runde 25.04.2015 16:00 Kjelsås - Mjølner6 - 0
2 2. runde 25.04.2015 16:00 Ullern - Tromsdalen0 - 1
2 2. runde 25.04.2015 16:00 Grorud - Harstad5 - 0
2 2. runde 26.04.2015 14:30 Finnsnes - Skeid4 - 0
2 2. runde 27.04.2015 19:00 Stabæk 2 - Lyn3 - 1
2 2. runde 27.04.2015 19:00 Holmen - Vålerenga 22 - 2
3 3. runde 02.05.2015 16:00 Tromsdalen - Kjelsås0 - 1
3 3. runde 02.05.2015 16:00 Skeid - Lyn0 - 0
3 3. runde 02.05.2015 16:00 Mjølner - Senja1 - 2
3 3. runde 02.05.2015 16:00 KFUM - Holmen3 - 0
3 3. runde 03.05.2015 16:00 Finnsnes - Ullern1 - 1
3 3. runde 04.05.2015 19:00 Harstad - Stabæk 21 - 2
3 3. runde 04.05.2015 19:00 Vålerenga 2 - Grorud1 - 2
4 4. runde 09.05.2015 16:00 Ullern - Skeid2 - 2
4 4. runde 09.05.2015 16:00 Lyn - Harstad1 - 2
4 4. runde 09.05.2015 16:00 Grorud - KFUM1 - 2
4 4. runde 09.05.2015 16:00 Holmen - Mjølner1 - 2
4 4. runde 09.05.2015 16:00 Senja - Tromsdalen1 - 2
4 4. runde 10.05.2015 17:00 Kjelsås - Finnsnes2 - 4
4 4. runde 11.05.2015 19:00 Stabæk 2 - Vålerenga 22 - 1
5 5. runde 16.05.2015 16:00 Tromsdalen - Holmen5 - 0
5 5. runde 16.05.2015 16:00 Mjølner - Grorud0 - 5
5 5. runde 16.05.2015 16:00 Ullern - Kjelsås0 - 4
5 5. runde 16.05.2015 16:00 Skeid - Harstad0 - 0
5 5. runde 16.05.2015 16:00 Finnsnes - Senja3 - 2
5 5. runde 18.05.2015 19:00 KFUM - Stabæk 22 - 0
5 5. runde 18.05.2015 19:00 Vålerenga 2 - Lyn5 - 0
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Senja - Ullern1 - 1
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Holmen - Finnsnes0 - 3
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Grorud - Tromsdalen1 - 0
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Kjelsås - Skeid5 - 2
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Stabæk 2 - Mjølner4 - 0
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Harstad - Vålerenga 21 - 5
6 6. runde 25.05.2015 17:00 Lyn - KFUM2 - 5
7 7. runde 31.05.2015 16:00 Ullern - Holmen3 - 0
7 7. runde 31.05.2015 16:00 KFUM - Harstad2 - 1
7 7. runde 31.05.2015 16:00 Mjølner - Lyn2 - 0
7 7. runde 31.05.2015 16:00 Finnsnes - Grorud0 - 4
7 7. runde 31.05.2015 16:00 Kjelsås - Senja4 - 1
7 7. runde 31.05.2015 16:00 Tromsdalen - Stabæk 23 - 0
7 7. runde 31.05.2015 16:00 Skeid - Vålerenga 20 - 1
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Holmen - Kjelsås2 - 3
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Senja - Skeid2 - 3
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Lyn - Tromsdalen1 - 2
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Harstad - Mjølner2 - 1
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Grorud - Ullern5 - 0
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Stabæk 2 - Finnsnes7 - 1
8 8. runde 08.06.2015 17:00 Vålerenga 2 - KFUM1 - 3
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Ullern - Stabæk 22 - 3
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Senja - Holmen2 - 0
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Tromsdalen - Harstad0 - 2
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Mjølner - Vålerenga 20 - 0
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Finnsnes - Lyn4 - 2
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Kjelsås - Grorud0 - 0
9 9. runde 14.06.2015 16:30 Skeid - KFUM1 - 3
10 10. runde 20.06.2015 16:00 Harstad - Finnsnes3 - 3
10 10. runde 20.06.2015 16:00 Holmen - Skeid2 - 1
10 10. runde 20.06.2015 16:00 KFUM - Mjølner2 - 0
10 10. runde 20.06.2015 16:00 Grorud - Senja1 - 2
10 10. runde 20.06.2015 16:00 Lyn - Ullern2 - 2
10 10. runde 20.06.2015 16:00 Vålerenga 2 - Tromsdalen1 - 4
10 10. runde 20.06.2015 16:00 Stabæk 2 - Kjelsås2 - 2
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Holmen - Grorud2 - 0
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Tromsdalen - KFUM3 - 1
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Ullern - Harstad3 - 0
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Skeid - Mjølner7 - 1
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Kjelsås - Lyn5 - 1
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Senja - Stabæk 23 - 1
11 11. runde 29.06.2015 19:30 Finnsnes - Vålerenga 22 - 3
12 12. runde 05.07.2015 18:00 Harstad - Kjelsås0 - 2
12 12. runde 05.07.2015 18:00 Lyn - Senja1 - 6
12 12. runde 05.07.2015 18:00 Mjølner - Tromsdalen1 - 3
12 12. runde 05.07.2015 18:00 Skeid - Grorud1 - 3
12 12. runde 05.07.2015 18:00 KFUM - Finnsnes5 - 0
12 12. runde 05.07.2015 18:00 Stabæk 2 - Holmen4 - 1
12 12. runde 05.07.2015 18:00 Vålerenga 2 - Ullern2 - 0
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Kjelsås - Vålerenga 25 - 3
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Finnsnes - Mjølner4 - 0
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Ullern - KFUM1 - 3
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Holmen - Lyn1 - 0
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Senja - Harstad3 - 0
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Tromsdalen - Skeid3 - 2
13 13. runde 11.07.2015 16:00 Grorud - Stabæk 24 - 2
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Finnsnes - Tromsdalen3 - 2
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Kjelsås - KFUM0 - 0
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Holmen - Harstad0 - 3
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Ullern - Mjølner2 - 0
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Grorud - Lyn5 - 3
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Stabæk 2 - Skeid2 - 1
14 14. runde 01.08.2015 16:00 Senja - Vålerenga 21 - 1
15 15. runde 09.08.2015 17:00 KFUM - Senja2 - 0
15 15. runde 09.08.2015 17:00 Harstad - Grorud1 - 3
15 15. runde 09.08.2015 17:00 Tromsdalen - Ullern4 - 1
15 15. runde 09.08.2015 17:00 Mjølner - Kjelsås0 - 3
15 15. runde 09.08.2015 17:00 Skeid - Finnsnes2 - 1
15 15. runde 09.08.2015 17:00 Lyn - Stabæk 23 - 1
15 15. runde 09.08.2015 17:00 Vålerenga 2 - Holmen6 - 0
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Senja - Mjølner3 - 1
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Holmen - KFUM1 - 4
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Kjelsås - Tromsdalen3 - 3
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Ullern - Finnsnes0 - 2
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Lyn - Skeid1 - 0
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Grorud - Vålerenga 22 - 0
16 16. runde 16.08.2015 16:00 Stabæk 2 - Harstad2 - 1
17 17. runde 23.08.2015 15:00 Skeid - Ullern2 - 0
17 17. runde 23.08.2015 15:00 KFUM - Grorud0 - 3
17 17. runde 23.08.2015 15:00 Finnsnes - Kjelsås1 - 0
17 17. runde 23.08.2015 15:00 Tromsdalen - Senja5 - 1
17 17. runde 23.08.2015 15:00 Harstad - Lyn3 - 1
17 17. runde 23.08.2015 15:00 Mjølner - Holmen4 - 0
17 17. runde 23.08.2015 15:00 Vålerenga 2 - Stabæk 23 - 2
18 18. runde 29.08.2015 14:00 Senja - Finnsnes2 - 3
18 18. runde 29.08.2015 16:00 Kjelsås - Ullern1 - 1
18 18. runde 29.08.2015 16:00 Harstad - Skeid3 - 3
18 18. runde 29.08.2015 16:00 Grorud - Mjølner4 - 0
18 18. runde 29.08.2015 16:00 Holmen - Tromsdalen0 - 5
18 18. runde 29.08.2015 16:00 Lyn - Vålerenga 21 - 1
18 18. runde 29.08.2015 16:00 Stabæk 2 - KFUM1 - 1
19 19. runde 06.09.2015 16:00 Skeid - Kjelsås2 - 2
19 19. runde 06.09.2015 16:00 KFUM - Lyn4 - 0
19 19. runde 06.09.2015 16:00 Tromsdalen - Grorud1 - 0
19 19. runde 06.09.2015 16:00 Mjølner - Stabæk 22 - 1
19 19. runde 06.09.2015 16:00 Finnsnes - Holmen2 - 1
19 19. runde 06.09.2015 16:00 Vålerenga 2 - Harstad0 - 1
19 19. runde 06.09.2015 16:00 Ullern - Senja0 - 2
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Holmen - Ullern0 - 5
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Senja - Kjelsås2 - 3
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Harstad - KFUM1 - 2
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Lyn - Mjølner2 - 1
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Grorud - Finnsnes1 - 2
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Stabæk 2 - Tromsdalen1 - 2
20 20. runde 13.09.2015 17:00 Vålerenga 2 - Skeid2 - 1
21 21. runde 21.09.2015 17:00 Kjelsås - Holmen4 - 0
21 21. runde 21.09.2015 17:00 Mjølner - Harstad1 - 1
21 21. runde 21.09.2015 17:00 Tromsdalen - Lyn3 - 0
21 21. runde 21.09.2015 17:00 Ullern - Grorud4 - 4
21 21. runde 21.09.2015 17:00 Skeid - Senja4 - 1
21 21. runde 21.09.2015 17:00 Finnsnes - Stabæk 24 - 2
21 21. runde 21.09.2015 17:00 KFUM - Vålerenga 23 - 4
22 22. runde 27.09.2015 17:00 Harstad - Tromsdalen3 - 3
22 22. runde 27.09.2015 17:00 KFUM - Skeid0 - 1
22 22. runde 27.09.2015 17:00 Grorud - Kjelsås2 - 1
22 22. runde 27.09.2015 17:00 Holmen - Senja1 - 3
22 22. runde 27.09.2015 17:00 Lyn - Finnsnes1 - 1
22 22. runde 27.09.2015 17:00 Vålerenga 2 - Mjølner3 - 0
22 22. runde 27.09.2015 17:00 Stabæk 2 - Ullern0 - 1
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Finnsnes - Harstad0 - 0
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Skeid - Holmen2 - 1
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Ullern - Lyn1 - 3
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Senja - Grorud1 - 2
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Mjølner - KFUM0 - 2
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Tromsdalen - Vålerenga 22 - 2
23 23. runde 03.10.2015 14:00 Kjelsås - Stabæk 26 - 1
24 24. runde 11.10.2015 17:00 Lyn - Kjelsås2 - 0
24 24. runde 11.10.2015 17:00 Grorud - Holmen6 - 0
24 24. runde 11.10.2015 17:00 Harstad - Ullern2 - 0
24 24. runde 11.10.2015 17:00 Mjølner - Skeid2 - 0
24 24. runde 11.10.2015 17:00 Vålerenga 2 - Finnsnes1 - 2
24 24. runde 11.10.2015 17:00 Stabæk 2 - Senja7 - 1
24 24. runde 11.10.2015 17:00 KFUM - Tromsdalen2 - 1
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Tromsdalen - Mjølner7 - 0
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Ullern - Vålerenga 21 - 0
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Senja - Lyn3 - 4
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Finnsnes - KFUM1 - 2
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Kjelsås - Harstad0 - 1
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Grorud - Skeid3 - 4
25 25. runde 17.10.2015 13:00 Holmen - Stabæk 21 - 3
26 26. runde 24.10.2015 13:00 KFUM - Ullern2 - 1
26 26. runde 24.10.2015 13:00 Stabæk 2 - Grorud3 - 3
26 26. runde 24.10.2015 13:00 Harstad - Senja2 - 0
26 26. runde 24.10.2015 13:00 Vålerenga 2 - Kjelsås0 - 0
26 26. runde 24.10.2015 13:00 Mjølner - Finnsnes1 - 2
26 26. runde 24.10.2015 13:00 Skeid - Tromsdalen0 - 6
26 26. runde 24.10.2015 13:00 Lyn - Holmen9 - 2
Vipps App ikon RGB

Treningsoversikt 2017

Neste kamp


Ingen kommende kamper!

PostNord Ligaen artwork PMS 639 C 160302

Tabellen

Lag Ka Po
HamKam 26 65
Raufoss 26 47
Asker 26 47
Alta 26 46
Skeid 26 44
Grorud 26 37
KFUM 26 34
Kjelsås 26 34
Bærum 26 33
Nybergsund 26 31
Vålerenga 2 26 27
Finnsnes 26 22
Brumunddal 26 22
Follo 26 22

Siste kamp

Stadion: KFUM-Arena lør, 21. okt. 2017 13:00
KFUM
2:0 Finnsnes

Følg oss på Twitter

Besøk oss på Facebook